Mobile menu
 • VTEM Image Show

  run and having fun
 • VTEM Image Show

  به وب سایت رسمی شرکت تیواکود خوش آمدید

  For your health
 • VTEM Image Show

  As the wind

محل حفر چاله جهت چالکود

بهترین محل برای حفر چاله یک سوم انتهایی سایه انداز درخت می باشد. در این ناحیه بیشترین تراکم ریشه های جوان و فعال وجود دارد. حفر چاله در این منطقه باعث میشود کمترین خسارت به ریشه های اصلی و قطور درخت وارد شود.ریشه ها مستقیما" غذای مطلوب خود را تأمین می کنند ودر نتیجه رشد علف های هرز کاهش می یابد.

محل چاله ها بهتر است که در مسیر جریان آب باشد. تعداد چاله ها بسته به نوع درخت، وضعیت خاک، سن درخت و ... متفاوت است ولی به طور کلی برای درختان با سن بیشتر از 10 سال تعداد 2 تا 4 چاله مناسب است. عمق چاله ها نیز بسته به نوع درخت می تواند متفاوت باشد، معمولاً عمق آنها را بین 30 تا 50 سانتی متر در نظر می گیرند. توجه شود که چاله ها را با خاک خودش پر نمی کنند بلکه آنها را با کودآلی پر می کنند.

این روش به ویژه برای مناطق خشک و کم آب مناسب می باشد. در صورتی که از چاله ها به خوبی نگهداری شود، حفر آن یک بار برای چندین سال کافی خواهد بود.

کودآلی گرانوله تیوا جهت چالکود به علت ساختار ویژه ای که دارند آبشویی کمتری دارند و با درصد بیشتری در دسترس ریشه گیاه قرار می گیرند.

نحوه چالکود نانو کود کلاته خضراء

محصولات ما

ان پ کا

ان پ کا

ازمزایای این کود میتوان به: افزایش بار دهی وکیفیت محصول افزایش مقاومت گیاه در برابر تنشهای محیطی غلبه بر کمبود مواد غذایی توان آمیختگی با اکثر آفت کشها،علف کشها و قارچ کشها مناسب برای انواع محصولات زراعی،درختان میوه و مزارع میزان مصرف این کود نیز به صورت :محلول پاشی: 100 الی...

درخواست نمایندگی

 همکاری با شما افتخار ماست. لطفا جهت گفتگو در رابطه با شرایط همکاری تماس بگیرید.   تلفكس :32246955 , 32424834 , 32424833- 058               همراه : 09380641691 - 09128580511    

اسیدهای هیومیک

مزایای اسید هیومیک